HAKKIMIZDA
www.akyakatatil.com olarak size akyaka daki bütün yenilikleri haberdar etmeye ve akyaka daki apart,otel,pansiyonları tanıtmak için ugraşacagız.

akyakatatil.com sitesi, Tasarım Rehberi tarafından kurulmuş olan ve Gökova-Akyaka’nın güzelliklerini siz konuklarına sunma amacı taşıyan bir tatil sitesidir. Keşfetmiş olduğu bu sıradışı konaklama yerlerini, butik otelleri, küçük otelleri, hip tarzında ki yerleri ve konuk evlerini tanıtmak ve kullanıcıların beğenisine ve bilgisine sunmak için www.akyakatatil.com sitesi kurulmuştur. Internet'te kalifiye ve özgün bir rehberin yaratılması ve benzersiz güzellikteki bu tesislerin ve otellerin özellikle tüm dünya çapında çok daha geniş bir pazara hitap etmesi amaçlanmaktadır. Bu amaç sonucunda Türkiye'nin bu özellikli tesisleri yabancı dergi ve gazetelerde haber yapılmakta ve Türk turizmi ve Türkiye tanıtımı adına faydalı çalışmalar yapılmaktadır.

Internet dünyası’nda büyüleyici butik ve küçük otelleri, konuk evlerini tanıtmak…

akyakatatil.com sitesi, tesis ve otellerin bilgileri ve fotoğrafları ile gerçeklere dayalı bir şekilde sunmaya azami dikkat göstermektedir.